• 100% Geri Dönüşüm

Biz kimiz ?

“Reklam Sektörünün Yeni Malzemesi”

Sektörde hatırı sayılır birçok firmanın tedarikçisi olma yolunda hem ülke içinde hemde ülke dışında hızla ilerlemektedir. Patentli üretim sahaları Balpeteği ve S-line yapılı paneller konusunda oldukça iddialıdır.

Kurumsal

“Polypropilen Honeycomb Kompozit Paneller, Reklam sektöründe kullanıma çok yatkın, Hafif, Mukavemeti üst seviyede, UV dayanımı yüksek, Neme dayanıklı, İç ve Dış mekanda kullanılabilen, Üzerine Direkt Baskı yapılabilen, Kalıpla, Lazerle, CNC ile kesime uygun, Stand ve Benzeri Reklam Ürünlerinin üretilebildiği geri dönüşümlü, yenilikçi bir malzemedir. "

HoneyComb Panel Özellikleri

Hafif

Honeycomb levhalar iki yüzey levhasından ve bir balpeteği şeklindeki core yapıdan oluşmaktadır. Termoplastik yapının düşük yoğunluk özelliği ile metal ve seramikle diğer malzemelere göre üstünlük sağlamaktadır.

Geri Dönüşüm

Panellerin %100 geri dönüşümü mevcuttur. Yapışkan film gibi katkılar içermeyen ürünümüz PP ve kompozit folyodan oluşmaktadır.

Darbe Dayanımı

Oda sıcaklığında 20mm çapındaki yük uygulandığında darbe dayanımı >80J’ün üzerinde ve -20 °C’de 35 J kadardır.

Kimyasallardan Etkilenmez

PP petek yapı ve kompozit folyo kimyasallara karşı üstün dayanım sağlamaktadır.

Basma Dayanımı

Kısa süreli uygulanan yüklemelerde 75×75mm’lik alanda 1.6 Mpa’lık basınca kadar dayanımı oldugu tespit edilmiştir.

İşlemler

Paneller talaş kaldırma ve thermoforming yöntemi ile şekillendirilebilir. Özellikle perçinleme, kaynaklama ve yapıştırmaya uygundur.

Çevresel Dayanım Faktörü

Yüzey levhaların mükemmel UV dayanımı oldugu testlerle kanıtlanmış olup, kimyasal, petrol ve yağ türevlerine karşı da yüksek dayanım gösterir. Panelin su absorplama miktarı % 1.4 ‘ün altındadır.

Termal Yalıtım

Oda sıcaklıgındaki termal iletkenliği 0.12W/mK’den azolan panellerimiz ısı yalıtım amaçlı olarak kullanılabilir.

Eğme Özelliği

30mm kalınlığındaki ve 100 mm genişliğindeki standat levhanın 600 mm lik taşıma desteği mesafesi boyunca merkezine konulan 8 kg ‘lık yükte bükülme gözlenmemektedir.

Kullanım Alanları

Honeycomb paneller, Reklam Ürünlerinin üretiminde kullanıbilen, mukavvemeti yüksek, üzerine direkt baskı yapılabilen, cnc ve lazer kesimlerine uyumlu, UV dayanımı üst seviyede olan bir malzemedir. MDF, Sunta, PVC Köpük, PS, ABS Panellerin yerine kullanılabilir.

Diğer Kullanım Alanları

Ürünler

Polypropilen Levhalar

Blog

HoneyComb Panel

Honeycomb Panel içersindeki bal peteği şeklindeki çekirdek ve her iki yüzeyindeki mekanik özellikli termoplastik içerikli kompozit folyo ile sandviç yapıdadır.

Ürün Detayı
Blog

H-Line Oluklu Levha

Polypropilen Düz oluklu Levhalar, UV dayanımı yüksek, üzerine direkt baskı yapılan kalıpla kesime uygun reklam sektöründe yaygın olarak kullanılan bir malzemedir.

Ürün Detayı
Blog

S-Line Oluklu Levha

Polypropilen S-Line oluklu Levhalar, H-Line oluklu levhalara göre mukavemeti daha üst seviyede, UV dayanımı yüksek, üzerine direkt baskı yapılan kalıpla kesime uygun reklam sektöründe yaygın olarak kullanılan bir malzemedir.

Ürün Detayı