KURUMSAL

Hakkımızda

Hexaboard genç dinamik kadrosunu sektör içindeki tecrübesiyle harmanlamıştır. Geleneksel plastik üretimine farklı bakış açılarıyla ve çözümleriyle sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Temel ilkelerinden biri olan dinamizm sayesinde reklam sektörüne, sanayi ve endüstri , ticaret ve daha özel kullanıma ait geniş bir üretim yelpazesine sahiptir.

Sektörde hatırı sayılır birçok firmanın tedarikçisi olma yolunda hem ülke içinde hemde ülke dışında hızla ilerlemektedir. Patentli üretim sahaları Balpeteği ve S-line yapılı paneller konusunda oldukça iddialıdır.


Misyon

En büyük misyonlarından biri, plastik ve doğayı barıştırmaktır. Geri dönüştürülebilen malzemelerden geri dönüştürülebilen ürünler üretmektedir. Bunun yanı sıra hafif yapılı paneller ve paketleme materyalleriyle maliyeti düşürürken mukavemeti arttırmayı hedefler. Sizi ağır levhalar, konteynırlar ve kolilerden daha hafif ve daha dayanıklı ürünlerle tanıştırmaktadır.

Vizyon

Sektörün ülke dışındaki liderlerinden sağladığı ekstrü ve laminasyon teknolojileriyle ürettiği yeni ve tasarım ürünleri sayesinde bir numara olma konusunda kararlıdır ve emin adımlarla zirveye ilerlemektedir.Hem görsel hem de kullanışlı olan malzemeler üretmektedir. Gerek reklam, ağır sanayi ve endüstride gerekse bireysel ihtiyaçları karşılamada etkili çözümler sunmaktadır.